רוני אשכנזי חוקר פרטי באילת
ייעוץ חינם

אתה בטח לא מרגיש בנוח לפנות לחוקר פרטי בפעם הראשונה, לעומת זאת, אני יכול להבטיח לך דיסקרטיות ומקצועיות. התקשר עכשיו וקבל ייעוץ חינם!

חקירות פליליות באילת

חקירות פליליות באילת

חוקר פרטי פלילי אשר מתעסק בתחום חקירות פליליות באילת, צריך לא אחת לעמוד מול רוצחים, שודדים – להתעמת ולאמת אותם. כל חוקר שיש לו נגיעה באופן פרטי לנושא, לא אחת ימצא את עצמו חורק שיניים. אם תחשבו על כך, גם לחוקר פרטי יש ילדים החשופים לפגיעה של אונס או הדחה לשימוש בסמים. לא אחת אנו שומעים בתקשורת על רצח של נערות או ילדות בידי אביהם, דודם וכדומה חוקרים פרטיים הם אלו שנמצאים עמם שעות בחדר החקירות וכשהם לא משתפים פעולה, קשה מאוד לא לגלות את העמדות האישיות שלנו. לכן, כמו שלכל מטבע יש שני צדדים, כך גם לעבודתו של החוקר הפרטי. בכל אחד ממשרדי החקירות תוכלו למצוא עשרות אם לא מאות סיפורים מרתקים ומעניינים לצד סיפורים מלאי כעס וזעם. מה שמשותף לכל הסיפורים הללו הוא הרצון העז של החוקרים לגלות את האמת ולהביא לכך שהנאשם יבוא אל עונשו.

סוגי חקירות פליליות

סוג נפוץ נוסף של חקירות פליליות באילת הן אלה שמוזמנות מטעמם של גורמים פרטיים ולא גופים כמו חברות ביטוח וסנגוריה ציבורית. גם הסוג הזה מפגיש את החוקרים הפרטיים עם קשת רחבה של עבירות ואתגרים עליהם הם יצטרכו להתגבר באמצעות הרבה תושייה ויצירתיות:

  • זיוף והונאה – חקירות בתחום הזה מתרכזות סביב הנושא של עקיצות כלכליות, קבלת כספים במרמה, זיופי מסמכים וצוואות, עושקי כספים על רקע רומנטי וכו'.
  • סחיטות באיומים – תחום רגיש נוסף, שאליו נוטים לפנות לחוקר פרטי בגין סחיטות שמתבצעות לרוב על רקע אינטימי. לקוחות נסחטים לרוב עקב בגידות בחיי המשפחה, תיעודים אינטימיים, שליחת נערות פיתוי וכד'.
  • גניבות בבית העסק – לא תמיד יש מקום לערב משטרה בכל הנוגע לגניבות בבית העסק, בייחוד אם עולה חשד כי האחראי על הגניבות הוא אחד הקופאים, עובדי התחזוקה או אפילו השותפים ו/או המנהלים. במקרה כזה נהוג להיעזר בחוקר פרטי, במטרה לבצע את עבודת התחקיר בצורה דיסקרטית.
  • עריות במשפחה – אין ספק שמדובר באחד הנושאים המורכבים ביותר שעמם חוקר נדרש להתמודד. הכוונה למקרים שבהם האם חושדת כי בעלה הוא פדופיל המנסה לפגוע בילדיהם. גם כאן לא תמיד יש מקום לערב את המשטרה, שכן בהיעדר ראיות מוצקות, המשטרה עשויה לחשוב כי מדובר בסכסוך על רקע משפחתי.
  • התחזות – פנייה כזו נעשית לרוב ע״י הורים של אחד מבני הזוג, אשר חושדים כי הצד השני מתחזה במטרה להוציא דבר מה במרמה. יש לציין כי לרוב לחשדות הללו יש אחיזה במציאות ולכן הממצאים הם בדר״כ חיוביים.
  • טוהר מידות – מעסיקים החוששים כי עובדיהם מעבירים מידע למתחרים, מבקשים ימי מחלה על חשבון עבודה במקום אחר, מחבלים במזיד בעסק או מקבלים שוחד בעבור מכרזים. כאשר יש חשד להתנהלות לא אתית שעלולה לפגוע בחברה, מומלץ להיעזר בחוקר פרטי.
  • הוצאת דיבה ולשון הרע – מדובר בנושא 'חם' שהרי כיום בעידן האינטרנט, קלה היד על המקלדת מתמיד. לקוחות שפונים לחוקר פרטי על רקע הוצאת דיבה, עושים זאת מתוך קשת רחבה של מניעים, אך כדי שהראיות יוכלו לעמוד במשפט, על החוקר הפרטי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולאתר ראיות מוצקות.
  • עישון סמים ואלכוהול – הפנייה הזו נפוצה בעיקר מטעמם של הורים או בעלי עסקים וחברות שרוצים לדעת האם בנם / העובד בעסק נוהגים לעשן בקביעות סמים או לשתות אלכוהול. כמובן שהתערבות משטרתית עשויה לגרור השלכות חמורות ולכן נעשית פנייה לחוקר הפרטי על מנת לשמור על דיסקרטיות.

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות מבוצעות בד"כ באמצעות משרדי חקירות אזרחיים. החקירות מכונות פרטיות מאחר והן מבוצעות באמצעות גופים פרטיים ולא באמצעות גופים מוסדיים, כמו משטרת ישראל, שירות הבטחון הכללי וכיו״ב. רוני אשכנזי חוקר פרטי נותן מענה מדויק ומקצועי לחשדות שלך. זאת ע״י חקירות באמצעים שונים ומגוונים המשלבים שימוש בטכנולוגיה חדישה, מעקבים ושיטות חקירה מתוחכמות אותם צבר לאורך שנים של פעילות ונסיון.

ברגע שמתעורר חשד כלשהו באדם מסוים, ואין לכם את האמצעים להפריך חשד זה בעצמכם, עליכם לפנות אל חוקר פרטי. יכול להיות שזה בן זוגכם האהוב, שלפתע יחסו השתנה כלפיכם, הוא נוהג לחזור מאוחר מהעבודה, מתנהג מוזר וישנו חשד סביר שהוא מנהל מערכת יחסים אל מחוץ לנישואין. יכול להיות שזה אחד מהעובדים שלכם, או אפילו חבר לעבודה, אשר אתם חושדים בו כי הוא גונב. ייתכן וזה השותף לעסק שלכם שמעלים מכם הכנסות משותפות, או חשד שמשהו איננו מתנהל כשורה בגן הילדים של ילדכם. מקרה אחר יכול להיות שבו אתם חושדים שהתקינו אצלכם אמצעי האזנות סתר, וצריך לפעול לגילוי האזנות. בכל המקרים הללו מומלץ לפנות אל חוקר פרטי.

חוקר פרטי פלילי באילת

חוקר פרטי פלילי באילת המתמחה בהשגת מידע ואיסופו, ועל כן יש ברשותו שלל טכניקות ודרכי פעולות מתוחכמות על מנת להשיג את המידע הנדרש. חוקר פרטי פלילי המתמחה בתחום חקירות פליליות באילת, דואג לציוד מקיף שיהיה לו לעזר לצורכי חקירות שונות, כמו מצלמות סמויות, מיקרופון, מצלמת וידאו ועוד. חוקר פרטי איכותי ומקצועי מודע לחוקים ולא פועל בניגוד להם, דבר שמגביר את סיכויי השימוש בחומר המושג בבית משפט. משרד חקירות מקצועי הוא משרד שפועל בהגינות, אמינות ויעילות, ומצליח להשיג מידע מבוקש בזריזות ובחוכמה. חוקרים פרטיים מקצועיים מתפרסמים בעיקר בעקבות שירותיהם האיכותיים ולכן אחד המקורות היעילים לבירור הוא עורכי דין.

לסיכומו של עניין – בחרו חוקר פרטי פלילי באילת לאחר שערכתם מספר פגישות, שאלתם וביררתם את כל מה שרציתם לדעת ואתם חשים שניתן לסמוך ולתת את אמונכם במשרד. חשוב לזכור כי תוצאות החקירה המבוקשת תהיה ביחס ישיר לאיכות ועבודת משרד החקירות הנבחר.